Ana sayfa

Shenzhen South-Yusen Electron Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite HP renkli Toner kartuş satış için
iyi kalite HP renkli Toner kartuş satış için
Müşteri yorumları
Yaklaşık 10 yıldır işbirliği yaptık. Müşterilerimiz Güney Yusen servisinden, kaliteden ve fiyattan memnundur.

—— Robert

Banka, hastane ve devlet dairesi tedariki için teşekkürler. 7516A, 5942, 8543X gibi büyük kartuşlar için sabit kalite.

—— Abdou

Bizim için büyük bir hasat yüksek fiyat ve şaibeli kartuşları endişelenmenize gerek yok. Tavsiye Hihgly. Teşekkür için senin enthusia SYS personel için

—— Bay Scott Roth

Güney Yusen gerçekten sorumlu ve güvenilir bir Çinli üretici ve tedarikçisidir. İşimi başardılar.

—— Akim

Güney Yusen’in çabaları nedeniyle işimiz küçükten büyüğe doğru gidiyor. Daha iyi ve daha iyi bir ilişki için çabalarımızı sürdüreceğiz. İstikrarlı kalite toner desteği ve satış sonrası servis için teşekkürler.

—— Kırlangıç

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

 • OEM / ODM
  1:20 Yıl OEM / ODM Sarf Malzemeleri Çözüm, ofisinizi daha iyi baskı yapın. Güney Yusen istikrarlı kalitesi ve canlı ambalajı ile geniş pazar reputaion ve kabul kazanmak, biz tüm iş alanı için OEM / ODM hizmeti ve çözüm yapmak.

  2: Kalite Warantty, Globally Marketing 19 yıl profesyonel üretim, ilk 3A işletmeler belgelendirme tanık. Marka "Sunny Day", Top Ten yazıcı sarf malzemelerinden birini kazandı ve 132 ülkede Fortune 500 ile ortaklı şirketlere sahip oldu.

  3 : Yenilikçi teknoloji, lider verimlilik Anhui, Zhejiang Kadın ve Çocuk Hastaneleri ve Shenzhen Halk Hastanesi gibi ilk üç hastane tarafından memnuniyetle karşılanan ulusal yüksek teknoloji sertifikası, hastane adanmış toner kartuşu ödüllendirildi

  4 : Ekonomik nakliye masrafları Southyusen, ürünlerinizin paranızı ve zamanınızı korumak için en hızlı ve en düşük yüke ulaşmasını sağlamak için lojistik sistemimizi sürekli olarak geliştirir.

  5. Ajans koruması: Güney Yusen baskı sarf malzemelerinin çıkarlarını korumak için, diğer ajanslara bölgesel satışları sona erdirmek için bölgesel bir yasaya sahiptir ve kurum yararını korumak için mükemmel fiyat koruma sistemi bizim sorumluluğumuzdur.

  6. Bran-yeni ajan pazarlama stratejisi Sürekli olarak kaynakları entegre ve online ve çevrimdışı, her zaman popüler baskı sarf malzemeleri zinciri, rahat ajansı marka-yeni pazarlama stratejisi, her zaman sizin için daha iyi hizmet sağlamak için çaba çabaya destek!

 • Ar-Ge

İletişim bilgileri
Shenzhen South-Yusen Electron Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Tommy

Tel: 0086-15012833569

Faks: 86-0755-29837536

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)